REX 610

Agregat talerzowy składany hydraulicznie, ciągany

4,5 – 6 m

Maszyna została zaprojektowana, aby zapewnić maksymalny prześwit. Znakomicie sprawdza się w pracy na polu z obecnością dużych ilości resztek bez ryzyka zatoru.

Przeznaczona jest do podcięcia i wymieszania ściernisk i pozostałości pożniwnych. Doskonale nadaje się do szybkiego wymieszania gleby ze ścierniskiem, obornikiem i resztkami kukurydzy. Produkowana jest w standardzie z zintegrowanym podwoziem jezdnym umiejscowionym pomiędzy talerzami a wałem. Takie położenie podwozia, pozwala wykluczyć drgania, podskoki i wibracje przenoszone na maszynę. Dwa rzędy talerzy o średnicy Ø610 mm pozwalają skutecznie podcinać i mieszać pozostałości roślinne. Wał rurowy Ø540 mm w standardzie i opcjonalnie C-RING tandem Ø580 mm, V-RING/T-RING Ø600 mm lub STEEL-PACK Ø600 mm.

Agregaty talerzowe tego typu charakteryzuje duża wydajność oraz niewielkie zapotrzebowanie na moc. Agregaty talerzowe REX 610 doskonale sprawdzają się w przypadku płytkiej uprawy ścierniska celem pobudzenia samosiewów do kiełkowania, wstrzymywania kapilarności oraz przygotowania do samego siewu. Zapewniają także dokładne wymieszanie wszelkich pozostałości po żniwach bez zapychania i tym samym stopowania pracy maszyny. Agregaty talerzowe REX 610 pozwalają na swobodne mieszanie nawozów organicznych jak obornik, gnojówka, czy też nawożenie gleby. Agregaty talerzowe tego typu pozostawiają za sobą doskonale rozdrobnioną i zagęszczoną glebę, gotową do nawożenia i upraw kolejnych roślin.

TALERZE ZĘBATE

REX posiada w swoim asortymencie uzębiony talerz Ø610 mm,  o grubości 5 mm, solidnie mocowane na bezobsługowej piaście, przymocowanej pojedynczo do słupicy. Ta z kolei osadzona jest na ramie z trójkątnym zabezpieczeniem gumowym. Gwarantuje to solidne zabezpieczenie na lata.

Agregat talerzowy OX - Agregaty ścierniskowe OX - Agregat talerzowy REX 560 sztywny - agregaty talerzowe - Agregat talerzowy REX 560 ciągany - agregaty talerzowe

KOŁA TRANSPORTOWE

Położone pomiędzy ostatnią sekcją talerzy, a wałem poprawia stabilność maszyny podczas transportu oraz wyklucza drgania w pracy.

MULTI-STOP

Uniwersalność pracy na wybranej głębokości roboczej gwarantuje wielostopniowa regulacja.

HYDRAULICZNA REGULACJA ZAMIAST MULTI-STOP

Wszechstronność pracy na uwzględnionej przez siebie głębokości roboczej gwaratnuje regulacja multi-stop, opcjonalnie maszyna może być wyposażona w regulację hydrauliczną, co zwiększa funkcjonalność maszyny oraz brak potrzeby wychodzenia z kabiny ciągnika.

PRZEDNIE KOŁA PODPOROWE

Wyposażenie maszyny w przednie koła podporowe regulowane hydraulicznie poprawia stabilizację, ustawienie głębokości roboczej, kopiowanie terenu i skręt maszyną na uwrociach.

REX 610

Wyposażenie standardowe

➲ prześwit 770 mm

➲ odległość pomiędzy belkami 1070 mm

➲ belka zaczepowa kat. III

➲ siłownik dyszla

➲ rama składana hydraulicznie za pomocą 2 siłowników

➲ stabilne stopy podporowe

➲ dwa rzędy talerzy zębatych Ø610 mm

➲ grubość talerza 5 mm

➲ bezobsługowa piasta

➲ gumowe zabezpieczenie każdego talerza

➲ blokada hydrauliczna podczas transportu

➲ płynna regulacja głębokości pracy za pomocą wału (multi-stop)

➲ powłoka lakiernicza o ulepszonych parametrach

➲ boczne ekrany osłonowe

➲ koła transportowe 500/45 – 22,5 diagonalne

➲ oś hamowana pneumatycznie

➲ wał rurowy Ø540 mm

WAŁY OPCJE

AKCESORIA

SPECYFIKACJA

składany hydraulicznie, ciągany
szerokosc Szerokość robocza |m|
4,5
5
6
numer kataogowy Numer katalogowy |id|
4320
4321
4322
Wymagana moc Wymagana moc |KM|
150
170
200
Waga Waga |kg|
5850
6350
6660
talerz-zebaty-tabelka Ilość talerzy |szt.|
36
40
48

ZAINTERESOWANY?

ZOBACZ RÓWNIEŻ