O NAS

KIM JESTEŚMY ?

Firma EXPOM SP. z o. o. Krośniewice powstała w 1992 roku, zajmuje się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń rolniczych do uprawy i pielęgnacji. Na terenie Polski produkty ze znakiem firmowym EXPOM-u rozprowadzane są przez siec około ponad 70 partnerów handlowych, a odbiorcy zagraniczni pochodzą z takich państw jak: Niemcy, Francja, Dania, Litwa, Łotwa, Estonia, Szwecja, Holandia, Finlandia, Rosja, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Czechy, Słowacja, Austria i Anglia.

CO ROBIMY ?

EXPOM to marka stawiająca na najwyższą jakość wytwarzanych produktów, ochronę środowiska, a także indywidualne przystosowanie maszyn dla klienta. Zarząd firmy, wszystkie środki własne oraz pozyskane z funduszy europejskich, wydaje na modernizację parku maszynowego oraz budowę nowych obiektów przeznaczonych na montaż i produkcję maszyn rolniczych. Tworzymy wały uprawowe, agregaty talerzowe, uprawowe oraz maszyny do pielęgnacji. Chcąc stale się rozwijać tworzymy maszyny z własnymi patentami i innowacyjnymi rozwiązaniami, czego przykładem jest zastrzeżony system rozkładnia MAXIMUS 600, czy także składy mieszanek śrutowniczych i farb proszkowanych powłok lakierniczych. EXPOM w 2022 roku przechodzi odświeżanie wizerunku. Opracowane zostało nowe logo, a produkowane przez nią maszyny przyjęły nowe barwy, grafitowo – czerwone.

Uprawa bezorkowa - Maszyny rolnicze
Maszyny rolnicze

TECHNICZNE ROZWIĄZANIA

Od momentu powstania naszej firmy, za cel przyjęliśmy by być blisko ziemi i żyć z ziemią, co ma odzwierciedlenie we wszystkich naszych poczynaniach i tym samym produktach. Oferowane przez nas maszyny rolnicze jak wały uprawowe, agregaty uprawowe, agregaty talerzowe, agregaty podorywkowe, brony mulczowe, włóki łąkowe, głębosze, grubery i inne są opracowywane na podstawie wieloletniego doświadczenie oraz w odpowiedzi na liczne potrzeby ze strony rolników. Nasze maszyny w zależności od ich charakteru i przeznaczenia, pomagają w zagęszczaniu, spulchnianiu, podrywaniu, rozdrabnianiu, kruszeniu, rozbijaniu oraz napowietrzaniu ziemi i stwardniałej gleby, a także wertykulacji, niszczeniu chwastów i mieszaniu z ziemią nasion stwarzając tym samym najlepsze sprzyjające warunki dla rozwoju przyszłej uprawy.

Technologia w rolnictwie przekształciła się i zwiększyła produkcję oraz jakość produktów. W dzisiejszych czasach rolnicy, którzy wykonują ciężkie prace w gospodarstwach przy użyciu tradycyjnych i starych narzędzi rolniczych, tracą zdrowie i czas. Nowoczesne maszyny rolnicze usprawniły cały przemysł rolniczy w niewyobrażalny sposób.


Od doradztwa przez planowanie po sprzedaż, jako firma staramy być najlepszym partnerem dla każdego, kto szuka maszyn rolniczych i sprzętu do uprawy gleby niezależnie, czy chodzi o spulchniacze, pielniki, wały uprawowe, głębosze, agregaty talerzowe, brony mulczowe, włóki łąkowe, grubery, chwastowniki, agregaty przedsiewne, czy inne. Jesteśmy producentem maszyn rolniczych z pasją, potrzebą i możliwościami realizacji wszelkich projektów, które w naszym rozumowaniu są w stanie usprawnić rolnictwo. Jako zespół zmotywowanych i zaangażowanych specjalistów, poświęcamy się każdemu wyzwaniu na tyle, by mimo upływu czasu nadal wnosić duży wkład w technikę rolniczą.

Nowoczesne zaplecze techniczne, profesjonalny park maszynowy, spora wiedza techniczna oraz sprawdzony dział badawczy, dają nam sposobność projektowania, produkcji i dostarczania maszyn, będących odpowiedzią na wymogi i oczekiwania ze strony klientów oraz prac jakie wykonują.

Gruber AJAX TRIO - Agregaty ścierniskowe - grubery

Dzięki wykorzystaniu naszych maszyn, na które przypadają między innymi agregaty podorywkowe, głębosze, agregaty przedsiewne, wały uprawowe, agregaty talerzowe, grubery, chwastowniki, pielniki, brony mulczowe, czy włóki łąkowe, współczesne rolnictwo rozwinęło się bardziej jako nauka niż sztuka. Jedynym celem wykorzystania technologii i narzędzi w rolnictwie jest poprawa produktywności, wydajności i uczynienie upraw bardziej zrównoważonymi, z czego bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę.

Dostępne u nas maszyny rolnicze niezależnie, czy chodzi o spulchniacze, pielniki, wały uprawowe, głębosze, agregaty talerzowe, brony mulczowe, włóki łąkowe, grubery, chwastowniki, czy też agregaty przedsiewne są jednymi z podstawowych narzędzi uprawowych, w które rolnicy mogą inwestować, aby zwiększyć swoją produkcję. Ten sprzęt do uprawy roli jest również używany w procesie wtórnej uprawy roli, ponieważ pomaga w łatwym, wydajnym i szybszym rozbijaniu brył gleby, zapewniając jej bogate wykończenie oraz przygotowanie ostatecznego łoża siewnego.

Warto też zaznaczyć, że nasze agregaty uprawowe, włóki łąkowe, wały uprawowe, grubery, agregaty przedsiewne, brony mulczowe, agregaty talerzowe, głębosze, chwastowniki i pielniki pozwalają także kontrolować rolnikom chwasty wokół roślin po zasadzeniu i uprawie.

ZAINTERESOWANY?

ZOBACZ RÓWNIEŻ