Relacja z XXVIII Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach

Relacja z XXVIII Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach

XXVIII Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach zainteresowały rzesze rolników, przedsiębiorców i producentów z całej Polski i Europy. To ważne wydarzenie w branży rolniczej, które co roku przyciąga tysiące osób, a wśród nich wiele firm z całego świata. 

Firma EXPOM, producent maszyn rolniczych, miała przyjemność uczestniczyć w targach jako wystawca i zaprezentować swoje najnowsze rozwiązania technologiczne.

W czasie trzydniowych targów, EXPOM wystawiła swoje najnowsze maszyny rolnicze do uprawy ziemi, w tym wały uprawowe, agregaty talerzowe, agregaty uprawowe oraz agregaty ścierniskowe. Każdy z produktów został zaprojektowany z myślą o najnowszych trendach w branży rolniczej, a ich wysoka jakość została doceniona przez wielu zwiedzających.

Firma EXPOM została nagrodzona wyróżnieniem za wprowadzenie w konstrukcji systemu optycznego naprowadzania CAM. Nowość ta została wprowadzona dla pielnika międzyrzędowego FLEX, którego konstruktorzy sukcesywnie opracowywali na przestrzeni lat.

Maszyna za pomocą specjalnej kamery analizuje rzędy roślin, a następnie dostosowuje swoje położenie tak, by zminimalizować straty. Dzięki temu umożliwia szybsze pielenie oraz polepsza ergonomię pracy operatora ciągnika. Pielnik może być wykorzystywany we wszystkich zielonych uprawach rzędowych. Idealnie sprawdza się choćby do kukurydzy, buraków cukrowych czy rzepaku.

 

Maszyny rolnicze

Nasi specjaliści mieli okazję porozmawiać z rolnikami, przedsiębiorcami i przedstawicielami innych firm na temat naszych produktów i zaprezentować ich możliwości.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym klientom, którzy odwiedzili nasze stoisko i wyrazili zainteresowanie naszymi produktami. To dla nas ogromna satysfakcja móc dzielić się z Państwem naszym doświadczeniem i wiedzą.

Bardzo cieszymy się z faktu, że wśród naszych zwiedzających byli nie tylko klienci, którzy już korzystają z naszych maszyn, ale również wiele osób, które interesują się rolnictwem i nowymi technologiami.

Dzięki temu mieliśmy możliwość pokazać jak ważne są maszyny rolnicze dla przyszłości naszej planety, a także jakie korzyści dla rolników wynikają z inwestycji w nowoczesne rozwiązania.

Już dziś zapraszamy wszystkich naszych klientów na kolejną edycję Targów AGROTECH. Wierzymy, że będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć najnowsze osiągnięcia technologiczne w branży rolniczej oraz zapoznać się z naszą ofertą.